inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

       zdraví, krása          zpravodajství >>   sport >>   ekonomika >>   společnost >>   techniky >>

16:00
Profesor Štulík: Některým pacientům by lékař neměl říkat pravdu na rovinu
Patří k elitě české medicíny a je špičkovým odborníkem v oboru páteřní chirurgie u nás. Jan Štulík před dvaceti lety zakládal v motolské nemocnici oddělení spondylochirurgie, které se postupně rozrostlo v kliniku, jíž šéfuje. Snaží se stavět na nohy pacienty po těžkých úrazech, odstraňuje nejvážnější nádory nebo napravuje deformace. „Trošku chodit, trošku sedět, nemít přílišnou nadváhu, starat se o životosprávu. Každý týden neběhat maratony. Prostě všeho s mírou,“ radí, jak na zdravou páteř.

11:29
OBRAZEM: Celebrity, které si prošly těžkým covidem
U některých celebrit vyústil covid v těžké onemocnění. Buď měly smůlu a choroba je zastihla dřív, než se stihly naočkovat, či je napadla i navzdory očkování, nebo věřily, že žádnou ochranu před virem nepotřebují. Řada z nich skončila v nemocnici. Nepříjemnou zkušeností na JIP si kvůli covidu prošel i herec Miroslav Etzler a na očkování změnil názor.

0:00
Dejte sbohem akné, vráskám i suchým vlasům. Jíl je nad zlato
Pleťových masek je dnes k dostání více než dost. Nabízí se nejen široká škála složení, ale i typů, od produktů krémové či sypké konzistence, až po masky slupovací či textilní. Nechme ale čarovat přírodu. Pleťové masky, jejichž hlavní složku tvoří jíl, jsou totiž skvělým pomocníkem v péči o pleť.

0:00
OBRAZEM: Vysoké kozačky jsou sexy, s jehlovými podpatky i v drsném stylu
Kozačky nad kolena mohou nositelce dodat zatraceně sexy šmrnc, na druhou stranu jsou takzvané mušketýrky pro jisté typy postav ošemetné. Naštěstí jsou možnosti výběru pestré a každá nožka si přijde na své.

0:00
Příznaky jsem neměl, rakovinu prostaty u mě odhalil test z krve, říká Jan
Třiapadesátiletý Jan z Prahy si od lékařů vyslechl diagnózu rakoviny prostaty před třemi lety. Neměl žádné potíže, cítil se zdravý a k preventivnímu vyšetření ho přiměla manželka. A právě test z krve mu zachránil život. Jak vypadala léčba, popsal Jan v dalším díle našeho seriálu Můj boj s nemocí.

0:00
Být, či konat? Nechte život lehce plynout, velký výkon vede k vyhoření
Dělání, dělání sice všechny chmury zahání, alespoň se to v jedné písničce zpívá, ale nesmí se to přehánět. Současná společnost je založena na opěvování výkonu, aktivity a činorodosti, které často vedou k únavě a syndromu vyhoření. Co s tím?

0:00
Je libo kožich jako od medvěda? Teddy bear coat bude to pravé
Kožíšek je jako nový, bude slušet Ivanovi, správně odhadovala situaci baba jaga v Mrazíkovi. A jak to vidíte vy? Máte slabost pro všechno hřejivé a chlupaté?

0:00
Milostné návraty: kvůli vášnivému sexu ani dětem se k ex nevracejte
Prošli jste bolestivým rozchodem a zavřeli za vztahem dveře. Jenže po čase jste si k sobě našli znovu cestu. Je vůbec dobré opět vstupovat do téže řeky? Kdy je dobré se k němu vrátit a kdy ho raději nechat jít?

10:42
V minulosti bojovala s anorexií, dnes žena soutěží jako kulturistka
Dvacetiletá Scarlett Wilsonová z Velké Británie jako náctiletá bojovala s poruchou příjmu potravy. Měla deprese a úzkosti, které u ní propukly následkem zneužívání a šikany. Z pomyslného dna ji dostalo až cvičení. Dnes je z ní úspěšná kulturistka. „Nemohu sama uvěřit tomu, čeho jsem dosáhla,“ říká.

0:38
Příběh Sylvy: Dcera mou pomoc brala jako samozřejmost
Měla jsem hezké manželství, ze kterého se nám narodila dcera. Manžel zemřel rok po její svatbě. Zůstala jsem sama a snažila se dceři co nejvíc pomáhat. Po čase to dcera brala jako samozřejmost, že jim uvařím, napeču, pomůžu s dětmi. Nevadilo mi to, ale teď mám víc času na sebe a dcera bere jako zradu, že jí občas odmítám pohlídat.

0:00
Ke spokojenému vztahu potřebujete vlnění okolo přímky, říká spisovatelka
Nikdy ji nenapadlo, že se bude živit psaním. Do redakce novin se Klára Mandausová dostala před třiceti lety vlastně náhodou, podobně spontánně se pustila i do psaní knih o vztazích. Její poslední titul Odměna za nevěru se dotýká naslouchání vnitřním hlasům, ženské intuice, schopnosti jít proti proudu a zlomových momentů v životě.

0:00
Týdenní horoskop pro ženy všech znamení od 24. do 30. ledna
Týden začíná a hvězdy vašemu znamení mohou pomoci k tomu, abyste následující dny nejen zvládla, ale také si je užila, případně se vyvarovala rozhodnutí, která by se vám nemusela vyplatit.

0:00
Zásadní rady, jak cvičit při hubnutí a zbavit se přebytečného tuku
Na prvním místě je jídlo. Pokud chcete zhubnout, nevyhnete se úpravě jídelníčku. O tom ostatně byly první dva díly našeho seriálu o shazování povánočních kil. Teď přinášíme rady, jak vybrat pohybovou aktivitu, která vám ve vašem úsilí pomůže. Navíc přidáváme i další týdenní hubnoucí jídelníček.

0:00
Změňte návyky a chraňte planetu. Jak na udržitelnost?
Co si letos dát předsevzetí, že trošku změníme spotřebitelské návyky? Prospěje to nejen životnímu prostředí a naší krásné planetě, ale i každému z nás.

0:00
Tuhý šampon, podklad či tonikum. Objevte nedoceněné kosmetické poklady
Na trhu je celá řada kosmetických produktů, na které se každý den pějí ódy. Vedle nich pak stojí přípravky, jež možná nejsou tak slavné, ale zato výtečně fungují.

20:00
Jak vypnout hlad a zhubnout? Obezita je i nemoc duše, říká lékař
Obezitolog, endokrinolog a tělovýchovný lékař Martin Matoulek je šéfem obezitologického centra – XXL ve Všeobecné fakultní nemocnici v Praze. Léčbě nadváhy se věnuje už třiadvacet let. „Ve sportovní hantýrce bychom řekli, že jsme za tu dobu o několik hmotnostních kategorií výše,“ říká. Je obezita dědičná? Mají někteří lidé větší žaludky? A co je hlad mozku?

0:30
Co jsme nosili před revolucí v zimě? Důchodky a péřovku podle Burdy
Pamatujete si na známou scénu z filmu Pelíšky, kdy syn v pubertálním věku otevře pod vánočním stromkem krabici a místo vysněných „koňů“ se nevěřícně dívá na vojenské zimní boty a zelené ponožky? Lampasácké obutí přesně vystihuje dobu, kdy panoval nedostatek jakéhokoli módního a kvalitního obutí i oblečení.

0:00
Sedm tichých zabijáků partnerských vztahů. Možná podobně chybujete i vy
Najít partnera, se kterým si budete rozumět, je sice jackpotem v životní loterii lásky, ale vyhráno ještě rozhodně nemáte. Hodně totiž záleží na tom, jak se ke vztahu postavíte a co v něm budete a nebudete dělat. I drobnosti dokážou časem zničit vše, po čem jste tak dlouho toužili.

0:00
Metabolický syndrom ohrožuje život. Zjistěte, zda se netýká i vás
Pod názvem metabolický syndrom se skrývá souběh obezity, diabetu a vysoké hladiny cholesterolu. A tuto trojici téměř vždy doprovází i hypertenze. Ohrožuje v posledních letech čím dál víc lidí. Nepatříte mezi ně i vy?

0:00
Zima si na vás nepřijde. Zachumlejte se a vydejte se ven
Milujete procházky zimní přírodou? Vybavte se do chladného lednového počasí stylovými hřejivými pleteninami a užívejte si zimu plnými doušky!

0:00
Vůně podle zvěrokruhu. Jaký parfém sedne Lvici a jaký Váhám?
My ženy milujeme parfémy. Rády je nejen používáme, ale také si je vybíráme. Některá má svou oblíbenou vůni, které je věrná celá léta, jiná je mění jako dny v kalendáři. A věříte-li horoskopům, můžete vybírat i podle svého znamení.

20:00
Sex s dětmi za zády? Jiskřivá spontaneita skončila, nezbývá než plánovat
Na následující otázky nepochybně hledá odpověď většina rodičů: jak vést uspokojivý intimní život, když vám za zády neustále poskakují děti? A i kdyby vám nakrásně daly na chvíli pokoj, vy byste všechen sex světa vyměnili za hodinu nerušeného spánku? Pokusíme se najít odpovědi.

0:38
Angelica: Mám ráda svoje prsa, i když ve 12 letech nebylo lehké se s nimi sžít
Burleska je vlastně teatrální striptýz, svlékání z krásných korzetových kostýmů. „Používáme spoustu peří, kostýmy jsou samozřejmě velmi drahé a hezky se z nich svléká,“ směje se Angelica G. L’Amour.

0:00
Při hubnutí nepodceňujte polední jídlo. Tipy na zdravé a chytré obědy
Dali jste si novoroční předsevzetí, že se letos budete stravovat zdravěji a do prázdnin shodíte „pandemická“ kila? V tom případě zapomeňte na extrémní diety a naučte se stravovat zdravěji, ale přitom vyváženě a udržitelně. Obědy přitom hrají rozhodující roli.

0:00
Vysoký cholesterol nebolí, ale může zabíjet. Jak ho držet pod kontrolou?
Vysoký cholesterol je hrozbou nejen pro dříve narozené, ale také pro mladší ročníky. Mezi obzvláště riziková období pak patří čas právě po svátcích, kdy většina z nás nedodržovala správnou životosprávu a „hřešila“ víc než obvykle. Poradíme vám, jak udržel cholesterol pod kontrolou.

0:00
Čokoláda, med, tvaroh. Můžete je sníst, nebo si udělat pleťovou masku
Zima, nepříjemný mráz a sníh, který šlehá do obličeje, pro naši pleť nic moc. Pospícháme domů a naše pokožka zažívá další šok: sucho a teplo. Pleťové masky ze surovin, které jsou zimě lehce dostupné a navíc je určitě máte doma, prostě nemají chybu.

20:00
Ničí cévy, srdce i mozek. Vysoký tlak nebolí, v tom je zrádný, varuje lékař
Kdysi ve Vsetíně stála Všeobecná jubilejní veřejná městská nemocnice císaře Františka Josefa I. Starý pavilon interny pocházel z roku 1911, což už nebylo vhodné zázemí pro moderní péči. Postupem času tak musel vzniknout pavilon nový, který Vsetínskou nemocnici doslova posunul o sto let dopředu. „Je tady všechno, co internista potřebuje,“ podotýká primář Ján Ürge. Jaké případy musí s kolegy denně řešit? A jak zvládají covid?

12:00
Chraňte oči pravidlem 20-20-20 a pravidelně mrkejte, radí lékařka
Zrak v posledních letech moderních technologií hodně trpí a s prací z domu se to ještě zhoršuje. „V současnosti nejvíce škodíme očím přemírou práce na blízkou vzdálenost. Zaostřovací sval se pak unaví, a může se dokonce dostávat do křeče,“ upozornila v online rozhovoru lékařka Lucie Valešová.

11:20
Muž si musí po nepovedené plastice zalepovat oči lepicí páskou
Devětasedmdesátiletý Pete Broadhurst z Birminghamu v roce 2019 podstoupil plastickou operaci, která ho stála v přepočtu přes tři sta tisíc korun. Nechal si upravit kůži na krku, oční víčka a nos. Bohužel ale zákrok nedopadl dle očekávání a dodnes se potýká s komplikacemi. Spí s lepicí páskou na očích.

9:00
Ryby a Kozorozi se zamilují, Raky čeká kariéra. Jak bude pod vládou Vodnáře?
Všechno stagnující a strnulé Vodnáře rozčiluje a má chuť prosadit pokrok. Takže je zřejmé, že vstupujeme-li do období jeho vlády na nebi, nudit se rozhodně nebudeme. Jak se lidem následující měsíc povede z pohledu astrologů?


         e-mail      založit nový e-mail
 
 

        posílej sms zdarma

Vodafone SMS brána  T mobile  Telefónica 02 SMS brána ICQ
        může se hodit

Aukro Jízdní řády Slovníky
Banky Letenky SMS brána
Firmy Mapy Software
acebook Počasí TV program
Hry Rádia YouTube
            počasí                                   více o počasí >>

Meteoradar
        TV program                            více programů >>


        kurzy měn      kurzovní lístek ČNB   více kurzů >>

změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
zmina švýcarský frank
změna australský dolar
změna kanadský dolar

         hry online                              více her online >>

 Ultimate Raceway Island minigolf Farm Frenzy 2 Jewel Quest

Copyright © 2009, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

inforychle.cz - Vaše silná stránka | Úvod | Volná místa| Kontakt | Reklama | Partneři | Technická podpora