inforychle.cz

  Svátek má , zítra
  nastavit jako domovskou stránku inforychle.cz jako domovskou stránku 
  

       zdraví, krása          zpravodajství >>   sport >>   ekonomika >>   společnost >>   techniky >>

0:01
OBRAZEM: Celebrity, které bojovaly s rakovinou
Rakovina je zákeřná nemoc, která se nevyhýbá ani známým osobnostem. Podívejte se do galerie v den světového boje proti rakovině, kdo s touto nemocí zápasil. Patří mezi ně tenistka Martina Navrátilová, herečka Fran Drescherová, herec Robert De Niro a další.

0:00
Každý má nějakou erotickou slabůstku či fetiš. Které patří mezi nejčastější?
Mít v sexuálních hrátkách nějakou více či méně podivnou „úchylku“, která nám dělá dobře, rozhodně není hřích. Je to realita, kterou jsme sice ne vždy ochotni přiznat, ale o to víc si ji užíváme. Jaké patří mezi nejčastější?

0:00
Kysané zelí je pokladem české kuchyně. Dejte si ho s masem nebo do salátu
Zejména teď v zimě je báječnou zásobárnou vitaminu C a dalších prospěšných látek. Dá se snadno skladovat, můžeme si ho dát do salátu, k bramboráku nebo k masu. Kysané zelí milovaly už naše babičky a česká kuchyně se bez něj rozhodně neobejde.

0:00
Krevní testy mi zachránily život. Rakovina prostaty se odhalila včas
Všechno to začalo návštěvou praktického lékaře před dvěma lety. V rámci prevence mi odebral krev a díky tomu se zjistilo, že mám rakovinu prostaty. Čtenář Aleš napsal další díl našeho seriálu Můj boj s nemocí.

0:00
Horoskop pro každé znamení na 6. týden roku 2023
Co si pro vás hvězdy připravily pro další únorové dny? Lidé ve znamení berana začnou své věci aktivně řešit a zorganizují nejen sebe. Zato váhy svou situaci neřídí a nechávají se vést lidmi, situacemi i emocemi. Nastal čas to změnit.

0:00
Když přituhuje v botníku: v kurzu jsou barvy a masivní podrážky
Mráz, sníh, led, mokro, prosolená břečka: to všechno čeká naše boty, když se vydáme v zimě ven. V botkách nám musí být teplo a neměly by klouzat. Ale také chceme, aby vypadaly k světu. Pár tipů bychom měli...

16:00
Učí děti etiku i zvládání hněvu. Nejlepší je motivující učitel, říká lektorka
Naučili jsme se vážit si sebe samých a chovat se slušně k ostatním, říkají žáci základních škol, které zavedly předmět etická výchova. Hana Martináková se etické výchově věnuje přes deset let a jde podle ní o stále důležitější téma. „Narůstá agresivita a problémy s autoritou. Výchovně by měli působit nejen rodiče, ale i škola,“ upozorňuje lektorka.

10:00
NA KAFI: Nejoblíbenější masturbační nástroj u žen? Sprcha, míní sexkoučka
Pozvání do nejnovějšího dílu podcastu Na Kafi přijala sexkoučka Julie Gaia Poupětová. Tentokrát jsme spolu otevřely téma nejsnadnější cesty k uspokojení – masturbaci. V jakém věku člověk začíná masturbovat? Proč se sebeuspokojování v praxi stále potýká s předsudky, zejména u žen? A jak otevřít dětem cestu ke snadnějšímu sexuálnímu životu v dospělosti?

9:43
Bisexuální žena randí s transgender mužem, vztah jim skvěle klape
Devatenáctiletá Sierra Kai a její stejně starý partner Mitch James začali randit jako žena se ženou. Po několika měsících však Mitch přiznal, že se cítí být mužem. „Ještě víc nás to sblížilo. Vážím si toho, že ke mně byl upřímný a nic nechtěl skrývat,“ uvedla Sierra.

0:00
Láska a sex podle horoskopu. Vodnář miluje svobodu a okouzlí originalitou
Lidé narození ve znamení Vodnáře jsou opravdu originální. Vyzařují odlišnost a individualismus s velkým důrazem na svobodu a svobodomyslnost. Za každou cenu se snaží rozbíjet dosavadní normy a vymýšlí nové pohledy na svět. Co se týká sexu, zdají se být nad ním povzneseni. Ideály jsou pro ně přednější.

0:00
Nová první dáma má módu v malíku. Preferuje minimalismus a české návrháře
Česká republika má po volbách nový prezidentský pár, který se již brzy chopí svého úřadu. Jednou z hlavních povinností nastávající první dámy Evy Pavlové bude reprezentace manžela i českého národa, v čemž hraje šatník nezanedbatelnou roli. Jak se jí na poli módy prozatím daří?

0:00
Mozek potřebuje správné palivo. Pomáhá mu cukr i lecitin
Špatně se soustředíte a paměť už vám neslouží tak jako dřív? Nesvádějte to na věk. Třeba vám jen chybějí ty správné živiny, které váš mozek potřebuje.

0:00
Zaplesejte si v novém. Zabodujete se třpytkami, saténem či krajkou
Chystáte se se svou drahou polovičkou protančit noc? Ples je významnou společenskou událostí, a proto je nutné zvolit slavnostní oděv a držet se dress codu předepsaného na pozvánce. Letos volte třpyt, nešlápnete vedle.

0:00
Ulevte v zimě bolavým kloubům. Máme čtyři jednoduché tipy, jak na to
Mnoho lidí má pocit, že jejich klouby se v zimě rozpadají. Jako by se kolena, kotníky nebo kyčle hroutily pod tíhou každé sněhové vločky. Proč jim přináší mráz takové trápení? A co s tím?

20:00
Emoce hýbou vztahem. „Malá Itálie“ neškodí, odhoďte krunýř mlčenlivosti
Můžete mít vztek na partnera, tetelit se vedle něj štěstím, cítit se odstrčená, toužit po objetí. Na vše máte právo. Stejně jako váš protějšek. Avšak pokud o těchto pocitech vaše druhá polovička neví, ke spokojenému vztahu bude vaše cesta složitější. Jak vám oběma prospěje, když odhodíte krunýř a ukončíte mlčení?

14:05
Za znalosti o hubnutí vyhráli knihu. Vyzkoušejte si kvíz také
Shazovat přebytečné kilogramy se lidé snaží opakovaně a často se jim to nedaří. I proto jsme se během ledna snažili v tématu měsíce Hubnutí, abychom vám pomocí článků s odborníky objasnili, jak se správně stravovat a cvičit. Na závěr jsme si připravili soutěžní kvíz, ve kterém jste mohli vyhrát knihu Martina Zounara Jíst, či nejíst – To je, oč tu běží.

8:12
Ve čtyřiceti se žena rozhodla pro změnu, okolí okouzlila svými svaly
Jednačtyřicetiletá Jenny Fisherová z USA nikdy cvičení nepřeháněla a spíš si dopřávala dobré jídlo. Až po narození dětí chtěla změnu a rozhodla se pro posilování. Dnes má na břiše svaly, které poutají pozornost, kamkoli přijde. Rýsují se i pod tričkem a málokdo jí věří, že je matkou dvou dětí.

0:00
Jak poznat přetížená játra. Příznaky, které by vás měly varovat
Již dávno neplatí, že za nemocná játra může jen a pouze nadměrná konzumace alkoholu. Stále častěji je totiž na vině také dlouhodobě špatná životospráva, především je to pak vysoký příjem kalorií. Jak si můžete pomoct?

0:00
OBRAZEM: Pohodlné teplákové soupravy jsou jedničkou mezi trendy
Pryč jsou ty časy, kdy byly tepláky vhodné pouze na domácí povalování nebo sport. Dnes mají pohodlné módní kousky zelenou a nosí se úplně všude. Maximálně trendy jsou teplákové komplety. Využijte módního diktátu a užívejte si slušivého komfortu.

0:00
KVÍZ: Jak dobře znáte ženské sportovní ikony? Prověřte své znalosti
Vrcholový sport není pro ženy neznámou oblastí, již dlouhá léta se v něm snaží najít své místo, samozřejmě na stupních vítězů. Jak dobře znáte nejúspěšnější sportovkyně? Vyzkoušejte si své znalosti v kvízu.

0:00
Sedmdesátky jsou zpět. Zaneste je do svého šatníku, zazáříte
O módě se často hovoří jako o čemsi, co se rádo opakuje a vrací. Stačí jen zatočit kolem štěstí a vybrat, co by se tak mohlo dostat zase na výsluní. A máme vítěze, kolo vybralo 70. léta. Jsou zpět, v plné parádě.

0:00
Neplodnost je strašák i pro mladší generaci. Nezáleží jen na psychice
Miminko pořád nepřichází a vás čeká návštěva kliniky asistované reprodukce? S rozvojem IVF se lékaři soustředí i na další aspekty, které mohou pomoci k otěhotnění. Třeba na psychiku nebo na darovaná vajíčka. Nebo ta, která máme v „mrazáku“ schovaná řadu let.

21:50
Bordel? Tak to budu řvát. Ve Výměně se sešly pedantka a flegmatička
V novém dílu Výměny manželek se představila puntičkářská Vendy, která se přestěhovala z panelového bytu do rozestavěného domu k rodině se dvěma malými dětmi. Nedůsledná Zuzka zase zamířila do rodiny, kterou tvoří dvě maminky s malým miminkem. Nebylo žádným překvapením, že se všechny spory točily kolem úklidu.

20:00
Trable s láskou v posteli. Když chce jeden z partnerů víc než ten druhý
„Ty už mě nemiluješ! Vůbec tě nevzrušuju!“ protne noční ticho výčitka ostrá jako břitva a následuje vzlykot, nad nímž by se kámen ustrnul. Domnělý viník něco temně zavrčí a přetočí se na druhý bok tak prudce, až postel nadskočí. Je vám to povědomé? Vzájemné souznění je pro vztah zásadní, co ale dělat, když partneři nejsou na stejné vlně?

9:03
Žena vypadá jako holčička, lidé zaměňují jejího manžela za tatínka
Třicetiletá Carolyn Fulltzová z USA už je trojnásobnou maminkou, ale stále vypadá jako malá holka. Její o tři roky starší manžel Drew naopak plešatí a vypadá výrazně starší. Kvůli tomu si lidé často myslí, že se vodí za ruku s tatínkem, nikoli manželem, a že je chůvou vlastních dětí, a ne jejich matkou.

0:00
OBRAZEM: Lékařské snímky nádorů, které nás nejčastěji zabíjejí
Rakovina je druhou nejčastější příčinou úmrtí. Je to onemocnění, při kterém nekontrolovaně rostou určité skupiny buněk. Jen v Česku se s rakovinou za svůj život setká každý třetí. Málokdo si však umí představit, jak takové zákeřné nádory vypadají. Odvážným nabízíme pohled na snímky, které lékaři při operacích pořídili.

0:00
Na flanelové vlně. Díky volbě prezidenta jsme znovu objevili stylové pohodlí
Republikou v několika posledních týdnech rezonovalo jediné slovo: flanel. Charakteristické kárované košile oblékali fanoušci Petra Pavla a vdechli tak této „dřevorubecké” látce nový život. Avšak nemusíte být zrovna příznivcem nově zvoleného prezidenta, abyste si flanel zamilovali. Skýtá totiž plno výhod.

0:00
Samovyšetření prsu může zachránit život. Většina žen si nádor odhalí sama
Že berete prevenci rakoviny prsu vážně a chodíte ke svému lékaři na pravidelné kontroly? To je samozřejmě dobře. Ovšem prevence se má dělat hlavně doma. Čísla totiž hovoří jasně, průzkumy ukazují, že až osmdesát procent všech nádorů prsu si ženy odhalí samy.

20:00
Láska je evoluční finta, zamilovanost porucha emocí, říká psycholog Klimeš
Láska je mocná emoce a bezesporu ta nejhezčí. A má hodně podob, které člověka nutí dělat různé věci. Mozkové okruhy stimulované strachem, vztekem, láskou, nenávistí či sexem sídlí dokonce vedle sebe. V amygdale, jejíž základní funkcí je zajistit přežití. Tajemství problematiky osvětluje psycholog Jeroným Klimeš. Co dělat, aby partnerská láska vydržela?

11:30
Královna úklidu Marie Kondo rezignovala na pořádek ve své vlastní domácnosti
Poté, co se jí v roce 2021 narodilo třetí dítě, uklízecí guru Marie Kondo přehodnotila své priority. „Mám doma nepořádek, ale způsob, jakým trávím teď svůj čas, je pro mě momentálně ten nejlepší,“ svěřila se osmatřicetiletá ikona úklidu listu The Washington Post.


         e-mail      založit nový e-mail
 
 

        posílej sms zdarma

Vodafone SMS brána  T mobile  Telefónica 02 SMS brána ICQ
        může se hodit

Aukro Jízdní řády Slovníky
Banky Letenky SMS brána
Firmy Mapy Software
acebook Počasí TV program
Hry Rádia YouTube
            počasí                                   více o počasí >>

Meteoradar
        TV program                            více programů >>


        kurzy měn      kurzovní lístek ČNB   více kurzů >>

změna euro
změna americký dolar
změna britská libra
zmina švýcarský frank
změna australský dolar
změna kanadský dolar

         hry online                              více her online >>

 Ultimate Raceway Island minigolf Farm Frenzy 2 Jewel Quest

Copyright © 2009, inforychle.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno.

inforychle.cz - Vaše silná stránka | Úvod | Volná místa| Kontakt | Reklama | Partneři | Technická podpora